درباره ما یک

Real Bourse واقعی ترین دریچه به سوی بازارهای مالی است.

مجموعه Real Bourse

Real Bourse تیمی متشکل از از جوانان متخصص و آشنا به علوم رایانه ای و کارشناسان و تحلیل گران بازار های مالی است که در زمینه تجارت آنلاین و بازار های مالی فعالیت خود را از اول مهر ماه سال ۱۳۹۸ شروع کرده است. ما در این مجموعه به صورت جدی خط مشی های حفظ حریم شخصی، شفافیت در انتقال اطلاعات، جلوگیری از سو استفاده کلاهبردارن از عدم و یا کمبود اطلاعات را دنبال می کنیم. همچنین این مجموعه با داشتن بخش های مختلفی هم چون تحلیل اخبار ، رخداد های اقتصادی، تحلیل و بررسی بازار های مالی، آموزش و معرفی رمز ارز ها، منبع بسیار خوبی برای معامله گران و افرادی که در این حوزه فعالیت دارند می باشد.

رضایت مشتری

نرخ سوددهی

مطالعات میدانی

تحلیل بازار

خدمات Real Bourse

سرمایه گذاری مطمئن : 100%

تحلیل بازار : 85%

آموزش بورس داخلی : 80%

آموزش بورس خارجی : 90%

تحلیل اخبار اقتصادی : 100%

قوانین Real Bourse

قانون شماره ۱

سایت Real Bourse صرفا در زمینه آموزش و ارائه اطلاعات مفید به کاربران فعالیت داشته و به حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ورود نخواهد نمود.

قانون شماره ۲

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است.

قانون شماره ۳

سو استفاده از نام و برند Real Bourse به هر نحو دارای پیگرد قانونی خواهد بود.

قانون شماره ۴

تمام مسئولیت هرگونه سرمایه گذاری در سایت ها و شبکه های مختلف که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم در سایت معرفی می شوند به عهده کاربر بوده و Real Bourse تعهدی نخواهد داشت.

قانون شماره ۵

تمامی فعالیت های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر زمانی قانون جدید مرتبط با این نوع فعالیت وضع شود ، Real Bourse تابع آن خواهد بود .

اعضای تیم Real Bourse